Zatrudnię pracowników

Dodaj do ulubionych

Opis

Firma zatrudni pracowników do produkcji kontenerów biurowych:
Opis stanowiska: - montaż kontenerów biurowych, mieszalnych - spawanie - malowanie ( malarze ) - szlifowanie kontenerów, szpachlówki
Wymagania: - mile widziane doświadczenie na produkcji przy obsłudze maszyn - zaangażowanie w pracę - mile widziane doświadczenie przy elektronarzędziach - mile widziana znajomość instalacji elektrycznych bądź hydraulicznych - poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania - umiejętność współpracy z innymi pracownikami
Oferta: - długoterminową i stabilną pracę - możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie - stabilne warunki zatrudnienia - praca na umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło - premię za dobrą i sumienną pracę i zaangażowanie
Zatrudnimy również pracowników po szkole bądź do przyuczenia. Zainteresowanych prosimy o kontakt 602636880 . Miejsce pracy Tuchom obok Chwaszczyna.

Informacje dodatkowe

Forma zatrudnienia Pełny etat
Poziom stanowiska pracownik fizyczny
Nazwa firmy P.P.H.U Euro-Mega
Kontakt: 60..........pokaż
Profile Pracodawcy / Wszystko Oferty pracy
Dodane 17-10-2018

Lokalizacja

Praca Gdynia, Praca Pomorskie

Dodatkowy oferty pracy