Technik - Elektryk

Dodaj do ulubionych

Opis

Misje i obowiązki:

    Utrzymanie ruchu instalacji gazów technicznych
    Praktyczny udział w rozruchu nowych instalacji
    Kontrola sprawności i poprawności działania urządzeń
    Naprawy warsztatowe i przeglądy armatury oraz oprzyrządowania
    pomiarowo-sterującego,
    Kontakty z UDT w zakresie dopuszczeń wstępnych/kontroli okresowych
    Kontakty ze służbami serwisowymi dostawców urządzeń i nadzorowanie
    podwykonawców
    Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń

Kompetencje i profil:

    Wykształcenie techniczne min. średnie - preferowane kierunki: automatyka, elektryka
    Doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu elektrycznego
    Mile widziana praktyka w serwisowaniu, naprawach lub uruchomieniach przemysłowych urządzeń energetycznych takich jak sprężarki, pompy, aparatura kontrolno-pomiarowa
    Uprawnienia SEP
    Prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski
    Samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

    Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku gazów technicznych
    Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
    Możliwości podnoszenia kwalifikacji
    Atrakcyjny pakiet socjalny
    Pracę na 1 zmianę

Informacje dodatkowe

Forma zatrudnienia Kontrakt
Poziom stanowiska specjalista
Nazwa firmy Air Liquide Polska Sp. z o.o.
Aktualnie do 06-07-2017
Profile Pracodawcy / Wszystko Oferty pracy
Dodane 14-05-2017

Lokalizacja

Praca Poznań, Praca Wielkopolskie

Dodatkowy oferty pracy